Kompaktsed mänguväljakud maja juures või aias.

Tuletage meelde, kui keeruline oli oma last meelitada avalikult mänguväljakult ära. Ja meie saame aru miks: igasugused trepid, liuväljad, nöörid ja risttalad lihtsalt ei saa mitte meeldida aktiivselt kasvavatele ja arenevatele lastele! Nüüd teie võite varustada oma hoovi samasuguse väljakuga ja teie laps võib kogu aeg tegeleda talle meeldivate asjadega isegi halva ilmaga!

Mänguväljak teie hoovis, talus või aiamaal on suurepärane viis kuidas teie jõnglast internetist eemal hoida. Teie ei pea isegi teda meelitama, väga väike on tõenäosus, et tema tahab istuda arvutis, kui lähedal on nii lõbus ja loominguline mänguasi – laste mängukompleks aiamaa või suvila jaoks.

Kodumänguväljakud.

Kodumängukompleksid erinevad tavalistest suuruse osas. Selline väljak on asendamatu iga aktiivse lapse elu osa. Meie pakume erineva konfiguratsiooniga kodumänguväljakuid – tavalisest liivakastist ja risttaladest mitmekülgse varustuseni koos gümnastika rõngaste ja kiikedega.

Lapsemängukompleksi maja või aia jaoks plussid:

  • Kasutamine pikki aastaid;
  • Lai värvivalik;
  • Lihtne kontrollida ja kasutada;
  • Lihtne transportida;
  • Lihtne kokkupanemine ja lahtivõtmine – ei ole vaja erilisi tööriistu ega oskusi;
  • Toodetud hüpoallergilistest materjalidest.

Original

Original seeriasse kuulub Sunshine, Rainbow, Monster ja King Kong kompleksid. Suurim erinevus Original ja Compact seeriate vahel on modaalsus. Kõiki Original seeria komplekse võib modifitseerida ning täiendada nagu Lego ehituskomplekte. Ajajooksul võite lisada selliseid elemente, nagu ahvisild (kätega kinni võtmiseks), mansard, spiraalkujuline tunnelliuväli ja teie näete kuidas originaalne Rainbow’i kompleks kasvab koos teie lapsega nagu tema parim sõber. Teie laps ei tüdine mänguväljakust kunagi ja teie ei pea kunagi oma pead vaevama kingituste oma lapse sünnipäeva, koolipüha või jõulude puhul. Saate alati tellida ühe silmapaistvatest ning huvitavatest aksessuaaridest ja sellega tagada veel huvitavama vabaaja oma lapsele. Teid ootavad peeaegu piiramatud võimalused, mida kasutades loote oma unikaalse ja kordumatu Rainbow’i!

Originaalsed Rainbow’i mängukompleksid on väga vastupidavad ja usaldusväärsed. Need kompleksid on lisaks tugevdatud, seega toetavad need konstruktsioonid mitte ainult 10 lapse kaalu, kuid ka lisaelemente kaalu, isegi, kui teie laiendate ühe kompleksi viienda tasemeni või liidate mitu kompleksi ühte!

Sellist kaalu võib toetada ainult konstruktsioon massiivsest palgist ja kandetaladest, mis on toodetud parimast punapuust (sekvoiast). See väärtuslik puit ei karda ei niiskust ega lund, selle naturaalsed õlid kaitsevad kõdunemise või keeramise vastu, seega jääb see puit kergeks, tihedaks ja väga ilusaks!

Rainbow’i mänguväljakuid võib paigaldada ka siseruumidesse (kaubanduskeskustesse, mängutubadesse, vabaaja ning meelelahutuse klubidesse).

Rainbow kommertsmänguvarustus.

Kommertsmängukompleksid on suurepärane pakkumine privaatsete lasteaedade, vabaajaparkide, hoovide ja mänguväljakute omanikele. Maksimaalne ohutus lubab täiskasvanutel lõõgastuda ja anda lastele rohkem iseseisvust, kui nad mängivad Rainbow’i mänguväljakul.

Rainbow’i mänguväljakuid võib paigaldada ka siseruumidesse (kaubanduskeskustesse, mängutubadesse, vabaaja ning meelelahutuse klubidesse).

Miks me räägime nii kindlalt meie kõrgest meie toodangu ohutuse tasemest?

Juba kolm aastakümmet ettevõte Rainbow leiutab ja loob uusi laste mänguväljakute ohutuse standarte. Luues uut varustust meie ei mõtle sellele, et ta vastaks standartidele, vaid loome ja teeme need veel paremaks, kuna mõtleme teie laste turvalisusele. Kommertsmänguvarustuse seeria on avalikuks kasutuseks mõeldud, kui mänguväljakud on minimaalse järelevalvega, kui lapsi jäetakse ilma vanemate järelevalveta ja seda teevad õpetajad, lapsehoidjad, instruktorid või animaatorid. Just sellepärast meie peame ehitama ideaalseid mänguväljakuid, kus lapsed võivad mängida ohutult ja huvitavalt.

Kommertsmänguvarustuse seeria vastab ameerika ja rahvusvahelistele nõuetele materjalide ohutuse ja ökoloogia osas – ASTM, kvaliteedi sertifikaatidele, ka vastab IPEMA, CPSC ja ADA euroopa standartidele EN 1176-1, EN 1176-2, EN 1176-3.