Tahame kasutada võimalust ja õnnitleda teid, et sattusite maailma, kus kõige olulisemad väärtused – aeg-testitud kvaliteet ning ohutus ja lapse ettekujutatavad reisid on hämmastavaid seiklusi ja kogemusi täis!

Alaku seiklused!

Rainbow on rohkem, kui lihtsalt puust, plastikust ja metallist osade kogu. Rainbow ei taga ainult ohutut mängukohta vabaõhus mängimiseks, vaid ka suurepärase koha lapse arenemiseks, mis ergutab tema annete tekkimist. Lapsed arenevad kõige paremini lahendades ülesandeid, mis nõuavad teatud määral pingutamist, seega on kogu meie toodang mõeldud lapse füüsilise arenemise ergutamiseks.

Samas meie mängukomplekside, toodetud punapuust ja punasest seedrist, puhtad ja värsked siluetid teeb teie ilusa maja hoovi viimistletuks ja rõhutab unikaalseid kvaliteedi ja ohutuse standarte, milles meist paremaid ei ole.

Meie pakume rohkem, kui sada mudelit: privaatsest ebakaubanduslikust kasutamisest alates, originaalse laste kiigu ja muinasjutu mängulossini sajale üllatunud lapsele.

Lapsepõlv on mureta aja maa! Ainult lapsepõlves on võimalik igapäev leida uue maailma, isegi sel juhul, kui see on olemas ainult teie kodu hoovis, mänguväljakul. Laste mängukompleksid, õuemänguväljakud ja liuväljad saavad meie laste vabaaja lemmikkohtadeks. Kõik need meelelahutused võivad ja peavad olema ohutud ja eriti mugavad. Osta või teha laste mängukompleksi ei ole keeruline, palju keetulisem on valida ohutu ja usaldusväärse konstruktsiooni.

Rainbow – Ameerikast pärit kaubamärk, mis 2015. aastal tähistab oma 30. sünnipäeva, on tuntud kogu maailmas. Rainbow’i laste mängukompleksid on ohutuse, kvaliteedi ja originaalsuse standart. Rainbow’i komplekse kasutatakse parimatel laste mänguväljakutel Ameerikas, Itaalias, Prantsusmaal, Ühendkuningriigis, Venemaal, Kanadas, Saksamaal, Austraalias, Norras ja paljudes teistes maades. Meie oleme õnnelikud, et võime esitleda Rainbow’i laste mängukomplekse ka Eestis.

2015. aastast alates OÜ Baltraina hakkas Baltimaadesse tarnima laste mängukomplekse, mis annavad lastele lõbusaid kogemusi, unustamatuid emotsioone ja soojasid mälestusi!
Meie oleme ametlikud ja erilised ameerika laste mängukomplekside Rainbow turustajad Leedus, Lätis ning Eestis.
Meie müük laieneb uutesse maadesse iga kuuga ja meie oleme õnnelikud, et võime pakkuda head tuju Baltimaade lastele!
Ja nüüd naalduge, pange silmad kinni ja kujutage ette, et olete jälle laps ja teie unistused läksid täide! ALAKU SEIKLUSED!